ویزای توریستی هلند

اطلاعات کلی کشور هلند:

پایتخت: آمستردام  –  بزرگترین شهر: آمستردام  –  زبان رسمی: هلندی  –  واحد پول: یورو

هلند سرزمین لاله و اسیاب های بادی  یکی از کشورهای بسیار شاد که  واقع در شمال غربی اروپاست که با آلمان و بلژیک همسایه است. هلند، آب‌وهوای دریایی معتدل دارد که تحت تاثیر دریای شمال و اقیانوس اطلس، تابستان‌های نسبتا خنک و زمستان‌های معتدلی دارد. دمای هوا در طول روز در زمستان بین ۲ تا ۶ درجه و در تابستان بین ۱۷ تا 30 درجه است. ویزای هلند از همان ابتدا مولتی است به همین دلیل بدون دعوتنامه امکان صدور ویزای توریستی وجود ندارد.

هزینه خوراک در هلند:

غذاهای ارزان در فروشگاه‌های فست‌فود در حدود ۱۰ یورو قیمت دارند. وعده‌های غذایی در رستوران بین ۱۵ تا ۲۵ یورو هزینه دارند که این هزینه شامل غذای اصلی و نوشیدنی است.

هزینه حمل و نقل عمومی در هلند:

بلیط قطارهای بین شهری در سراسر هلند ارزان است و بین ۱۲ تا ۳۰ یورو قیمت دارد. بلیط مسیر آمستردام به روتردام که ۴۰ دقیقه طول می‌کشد ۲۶ یورو است و مسیر آمستردام به لاهه که ۵۰ دقیقه طول می‌کشد، ۷ یورو است. دوچرخه‌سواری یکی از روش‌های محبوب و رایج برای حمل‌ونقل داخل شهری است. با پرداخت روزانه ۱۰ یورو می‌توانید دوچرخه کرایه کنید. قطارها، تراموا واتوبوس ها داخل شهری برای بلیط‌های تک سفره در حدود ۳ یورو هزینه دارند.لازم بذکر است که تاکسی در هلند بسیار پرهزینه است.

هزینه فعالیت‌های تفریحی:

ورودی موزه‌ها در حدود ۲۰ یورو است. ورود به کلیساها رایگان است. کرایه‌ی قایق برای گردش در کانال‌ها، ۲۴ یورو هزینه دارد. تور بندر در روتردام در حدود ۱۲ یورو هزینه دارد.

روتردام هلند

روتردام: رقیب سرسخت آمستردام، شهر زیبای روتردام است شهر مکانی فوق‌العاده برای خرید است. روتردام، بزرگ‌ترین بندر اروپا و دومین بندر بزرگ جهان پس از بندر شانگهای چین است.

شهرتاریخی هارلم: در این شهر تاریخی می‌تواند از خانه‌های قدیمی طبقه‌ی مرفه و اشراف دیدن کنید.

شهر ادام: این شهر تاریخی، منظره‌های زیبایی از آسیاب‌های بادی، زمین‌های کشاورزی و خانه‌های دیدنی و قدیمی دارد. پنیر مشهور هلندی ادام، نام خود را از همین شهر گرفته است.

ونیزشمال: شهری با کانال‌های زیبا که هیچ ماشینی اجازه‌ی ورود به آن ندارد.

موزه ی ون گوگ: در شهر آمستردام واقع شده است، در میان برترین گالری‌های هنری دنیا در مقام سی و پنجم قرار دارد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی هلند :

1-اصل و ترجمه مدارک هویتی شامل پاسپورت وشناسنامه

2- اصل گذرنامه (با حداقل هفت ماه اعتبار)

۳- ۲ قطعه عکس در ابعاد 5.5 زمینه سفید

4- گردش حساب شخص

5-تمکن مالی

6-بیمه مسافرتی

7-سند ملکی

مشاوره رایگان

9 + 6 =

ما شنبه تا پنج شنبه در ساعات اداری با شماره 52 54 103 919 (98+) در خدمت شما عزیزان هستیم.

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید