درباره ما

درباره ما

موسسه مهاجرتی تابان مهاجر

موسسه مهاجرتی تابان مهاجر، با تجربه چندین ساله در زمینه اخذ ویزای کشورهای مختلف، به عنوان یکی از دفاتر قابل اعتماد و شناخته شده در حوزه اخذ ویزا مشغول به کار می باشد. هدف از تاسیس تابان مهاجر ارائه سریع ترین و اصولی ترین راه برای اخذ ویزای مراجعه کنندگان می باشد. لذا در تمامی مراحل اخذ ویزا تلاش ما بر این است تا مراجعه کنندگان با خیالی آسوده خدمات مورد نظر را از ما دریافت نمایند. بیشترین فعالیت های موسسه تابان مهاجر، مربوط به اخذ ویزای کشورهای آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، سوئد، فرانسه، ایتالیا، هلند، اسپانیا می باشد.

ماموریت ما

ماموریت ما اخذ ویزا و اقامت دائم و قانونی اروپا به صورت 100% تضمینی و بدون ریجکتی است. اگر به هر دلیلی موفق به اخذ ویزا برای مشتریان خود نشدیم وجه قرارداد را بدون هیچ کم و کاستی مسترد می کنیم. به شما قول می دهیم در صورت ریجکتی تا دو بار بدون هزینه برای اخذ ویزای شما تلاش کنیم.

استراتژی ما

ما با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله و با بهره گیری از تیم فنی قوی در ایران اروپا، تمام تلاش خود را به کار می بریم تا اقامت قانونی اروپا را برای شما به ارمغان آوریم. فعالیت ما به صورت عقد قرارداد قانونی و ثبت شده و با شماره ثبت دفاتر موسسه تابان مهاجر می باشد. تمامی موارد استرداد وجه در صورت ریجکتی، پیگیری های مورد نظر و هرآنچه که باید، در قرارداد ثبت شده و به رویت شما می رشد.

مشتری خوشحال

%

رضایت مشتری

کشور اوپایی

دانشگاه

نظرات

برخی از مشتریان ما

من متاسفانه به دلیل مشکلاتی که ویزام داشت ریجکت شدم و موسسه تابان مهاجر برای من دو دفعه دیگه تلاش کرد. ولی متاسفانه نشد که ویزام اوکی بشه. موسسه تمام وجه قراردادم رو  بدون اینکه ریالی ازش کم کنه بهم برگردوند.

علی احمدی

زمستان پارسال اقدام کردم برای ویزای سرمایه گذاری و با موسسه تابان مهاجر آشنا شدم. بدون تعارف بگم واقعاً پیگیر کارهام بودن و تمام هماهنگی هارو مرتب خودشون انجام می دادن. کارای منو تا رسیدم به کشور مقصد هندل کردن.

مصطفی روزگار

نکته قابل توجه اینکه به تمام مواردی که در قراردادشون ذکر کردن پایبند بودن. تمام وجوه دریافتیشون رو با رسید و امضا ضمانت می دادن. دفاترشون شماره ثبت دارن و من برای خواهرم باهاشون همکاری کردم که خداروشکر همه چی  مرتب پیش رفت.

آرمان وزیری

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید